,,Ančiukai“ susipažįsta su vabalais

Gegužės 3-7 dienomis „Ančiukų“ grupės vaikai aiškinosi kokie vabalai dūzgia pievoje ir organizavo STEAM veiklas. Naudodami šviesos stalą bei spalvotus ryžius, lavino rankos ir akies koordinaciją, šluotelės pagalba ieškojo pasislėpusių kortelių. Atliko bandymą su vandeniu ir popieriniu rankšluosčiu, stebėjo išryškėjančius drugelius, bitutes, kirmėles ir boružėles, patyrė daug džiugių emocijų. Pipetės pagalba lašino vandenį ant popierinio rankšluosčio ir stebėjo kirmėliukų šokį lėkštėje. Mažieji ,,Ančiukai“ jau pažįsta vabalus ir žino kur juos galima sutikti.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems