„Bitučių“ grupės išvyka į futbolo stadioną

Gegužės 14-tą dieną ,,Bitučiųׅ“ grupės ugdytiniai įveikę 2 kilometrų atstumą nuvyko į Gytarių dirbtinės dangos stadioną. Čia jų laukė Šiaulių futbolo akademijos treneriai, kurie supažindino vaikus su įspūdingo dydžio stadionu, bei mokė futbolo paslapčių. Daugiausia džiaugsmo ugdytiniams suteikė tikra futbolo treniruotė, kurioje atlikę apšilimą mokėsi taisyklingai valdyti kamuolį, varinėti jį aplink bokštelius, sudalyvavo estafetėse,  judrumo, vikrumo išbandymo rungtyse. Na ir kaip visos futbolo treniruotės taip ir ši baigėsi garsiomis skanduotėmis. Dėkojame Šiaulių futbolo akademijai už galimybę darželio ugdytiniams pasijusti tikrais futbolininkais.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems