,,Bitučių“ grupės išvyka į veislinių paukščių ir naminių gyvūnų Zoo „Raiba plunksna“

Kol už lango džiugina saulė, norisi išnaudoti visas progas pabūti gryname ore ir laiką praleisti turiningai. O „Bitučių“ grupės vaikai nepraleido progos ir aplankė gyvūnus „Raiboje plunksnoje“. Ne be reikalo ir pavadinimas „Raiba plunksna“, nes nuo paukščių gražumo, įvairumo ir spalvų gausumo net akys raibo. Daug gerų emocijų, kai gali pamatyti, bet dar daugiau, kai gyvūnus gali paliesti, juos maitinti iš savo mažų rankučių. O vaikai iš ties drąsūs, nebijojo nei ožiukų su ragais, ir stručių neišsigando, ir noriai laikė šinšilas, pelytes ir žiurkėnus ant rankų. Smagi ir pilna įspūdžių diena „Bitučių“ grupės vaikams.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems