,,BITUTĖS“ ATSISVEIKINO SU DARŽELIU

Skrisk, bitute, į pasaulį margą –

Tavęs laukia mokykla!

Nebijoki nieko –

Tave saugos tėčio ir mamos ranka.

Šiuo ketureiliu birželio 1-ąją „Bitučių“ grupės priešmokyklinukai buvo  išlydėti į mokyklą. Paskutinė vaikų diena darželyje buvo kupina įvairiausių emocijų. Šventės eigoje išgirdome tiek jaudinančių palinkėjimų, padėkos žodžių, tiek žaismingo vaikų klegesio bei juoko. Šį saulėtą rytmetį vaikus linksmino ir kartu su jais dūzgė bitutė, kirmėliukas Infantino, klounas, o kartu dainuoti kvietė ledų pardavėja. Šventę vainikavo vaikų svajonių piešimas ant skaidrios plėvelės ir helio balionų paleidimas į dangų. Sėkmingo skrydžio „Bitutės“!

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“