,,BORUŽĖLIŲ“ GRUPĖS ATSISVEIKINIMO SU DARŽELIU ŠVENTĖ ,,MUMS SMAGU, KAI MES KARTU“

Skaisti pavasario saulė ir kvepiantys alyvų žiedai tarytum byloja, kad vaikai jau užaugo, atėjo metas atsisveikinti su darželiu. Birželio 3 d. visi susirinkome į šventinį rytmetį „Mums smagu, kai mes kartu“. ,,Dilin dilin“ varpelis pakvietė vaikus į lauko klasę, kur vyko pamokėlė. Čia visi prisiminė raides, perskaitė žodžius, skaičiavo. Po to visi ant pievutės sudėliojo didelį gėlės žiedą iš gamtinės medžiagos, kurį papuošė boružėlėmis iš akmenukų. Vaikų laukė staigmena, nes jų pasveikinti atvyko personažai iš įvairių dainelių ir pasakų: katinas Kukulis, ledų pardavėjas, klounas ir voras. Visi kartu dainavo, šoko, žaidė, pūtė muilo burbulus. Buvo smagu matyti vaikų smagias emocijas ir girdėti skambų juoką.Vaikams, kad sėkmingai baigė priešmokyklinio ugdymo programą, lopšelio-darželio direktorė  įteikė diplomus.Geros kelionės į nuostabų žinių pasaulį. Kiekvieną jūsų žingsnelį į naują ieškojimų ir atradimų šalį telydi gerumas ir sėkmė.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“