,,Boružėlių“ grupės eksperimentai su vandeniu

,,Boružėlių“  grupės vaikučiai atliko eksperimentus su vandeniu. Jie siekė išsiaiškinti ar gali iš apverstos stiklinės, uždengtos su lapeliu popieriaus, neišbėgti vanduo? Kada gali apversta stiklinė susiurbti vandenį iš lėkštės?  O kas bus jei stiklinę su šaltu vandeniu apversime ant šilto vandens stiklinės ir atvirkščiai? Ar gali vanduo atlaikyti atsargiai padėtą pinigėli, išplotą plastilino gabalėlį? Štai tiek eksperimentus atliko priešmokyklinukai. Atrodo kaip fokusai, bet tai fizikiniai dėsniai, kuriuos vaikai plačiau išsiaiškins mokykloje. O dabar tai smagūs netikėtumai, kurie padeda pažinti pasaulį.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems