,,Boružėlių“ grupės projektas ,,Linksmosios raidelės“

Pirma raidė

Ir pirmas žodis,

O man taip nedrąsu,

Bet ABĖCĖLĖ mus vis vedasi

Ir žengiame su ja kartu…

 

Jau moku savo vardą parašyti

Ir „mama“ žodį paskaitau,

Tas raideles lyg aveles

Po truputį

Kasdien knygelėse ganau…

 

,,Boružėlių“ grupės ugdytiniai kartu su tėveliais vykdo ilgalaikį projektą ,,Linksmosios raidelės“. Projekto tikslas – linksmai ir smagiai pažinti raides. Viena iš projekto dalių – pirmosios vardo raidės gamybą. Daug valandų, vakarų ir dienų prabėgo nuo idėjos iki rezultato. Džiugu, kad ir tėveliai, ir vaikai nestokojo energijos, kūrybiškumo ir iniciatyvumo. Rezultatas jau matomas. Visas būrys linksmųjų raidelių ,,sugūžėjo“ į ,,Boružėlių“ grupę. O raidės pačios įvairiausios! Puikuojasi net kelios G raidės, nenorinčios viena kitai nusileisti nei grožiu, nei dydžiu. M raidelės tarsi sesutės, labai panašios. Ir U, ir O – žaismingos, linksmos. Rudeniškai turtinga  K. Raidės iš popieriaus, iš gamtinės medžiagos, pieštos ir tapytos ant baltų lapų ir  ant akmenukų. Visos raidės linksmos ir įdomios. ,,Boružėlių“ vaikučiai savo darbo rezultatais dalinasi ir su kitais vaikais, todėl visas raideles apgyvendino salėje ir kviečia pamatyti, su jomis susipažinti. ,,Linksmųjų raidelių“ paroda įsikūrusi salėje laukia lankytoje.  O vaikai smalsauja apžiūrinėdami raideles ir džiaugiasi suradę savo vardo raidę.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems