,,Ežiukų“ grupės vaikučių išvyka į Alpakų ūkį

Mes esame ,,Ežiukų“ grupės vaikai. Mums 4 arba 5 metai. Šiandien buvo mūsų pirmoji bendra grupės išvyka. Mes nebijome nei lietaus, nei vėjo, mes norime pažinti alpakas ir rečiau matomus gyvūnus, todėl šiandien išvykome į Dargaičių kaime įsikūrusį Alpakų ūkį. Ne vienam iš mūsų tai pirmoji kelionė autobusu ir tai paliko didelį įspūdį. O Alpakų ūkyje labai įdomu.  Ūkio šeimininkė aprodė gyventojus: lamas, alpakas, triušius, asiliukus, kupranugarį. Kiekvienas gyvūnas turi savo atsiradimo ūkyje istorijas, kurias mums pasakojo ūkio šeimininkė. Smagu buvo ne tik susipažinti su gyvūnais, sužinoti kuo jie minta, kuo naudingi žmogui, kur gyvena, bet ir labai patiko augintinius glostyti, maitinti. Grįžome į darželį kupini įspūdžių, geros nuotaikos ir truputėlį pavargę, tačiau keliauti tikrai dar norėsime.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems