FUTBOLIUKAS 2020

Jau trečius metus „Futboliukas“ kviečia visus dalyvius į futbolo kelionę, kuri tęsis nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Nepaprastai didžiuojamės, jog šiais mokslo metais Šiaulių lopšelis – darželis ,,Rugiagėlė“ yra viena iš ugdymo įstaigų, kurioje vėl karaliaus mažasis „Futboliukas“. Šis žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Kiekvieną kelionės mėnesį ugdytinių lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leis suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.

Spalio mėnesį pradėjome su kūrybinėmis ir futbolo pradžiamokslio užduotimis. ,,Bitučių“, „Kiškučių“ ir „Peliukų“ grupės ugdytiniai mokėsi valdyti kamuolį, spirti įvarčius, susipažino su pagrindinėmis „Futboliuko“ taisyklėmis, bei kūrė komandų logotipus.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems