Gamtosauginis projektas- konkursas ,,Mažieji sodeliai“

Nuo 2020 metų kovo mėnesio dalyvaujame ikimokyklinio ugdymo įstaigų respublikiniame gamtosauginiame projekte-konkurse ,,Mažieji sodeliai“. Pavasarį sėjome, sodinome, laistėme, auginome, rūpinomės ir prižiūrėjome savo ,,mažuosius sodelius“, o dabar atėjo laikas ,,skinti vaisius“. Spalio 9 dieną Klaipėdos universiteto botanikos sode vyko baigiamasis projekto renginys, kuriame dalyvavo mūsų darželio auklėtojos Odeta ir Jolanta. Smagu pasidalinti patirtimi, pasimokyti iš kitų, pasidžiaugti darbo rezultatais. Buvome apdovanoti padėka, atminimo dovanėlėmis ir nusprendėme, kad ,,Rugiagėlės“ gėlių sodeliai žydės ir džiugins.  Projekto dalyvių tentas, kuriame užfiksuotos gražiausios projekto akimirkos, mūsų darželyje svečiuosis kovo mėnesį. Nuo kovo 1 dienos iki kovo 12 dienos kviesime apžiūrėti ir pasidžiaugti projekto dalyvių išaugintais sodeliais.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems