„Gandriukų“ grupės išvyka į „Beržynėlio“ parką.

„Gandriukų“ grupės vaikai paminėjo turizmo dieną keliaudami. Nuostabi rudens diena ir šviečianti saulutė pakvietė „gandriukus“ aplankyti „Beržynėlio parką“. Kelionė neprailgo, nes visą kelią lydėjo puiki nuotaika ir nekantrūs klausimai „Ką mes veiksime?“ , „Ką ten pamatysime? “.

Parke mes gėrėjomės  vis labiau rudenėjančios gamtos vaizdais, žaidėme žaidimų aikštelėse, ieškojome išėjimų klaidžiame labirinte, supomės sūpuoklėse ir smagiai  bet jau lėtesniu tempu grįžome į darželį.

Nors esame dar nedideli, bet keliauti yra gera ir smagu!

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems