„Gandriukų“ grupės ugdytiniai Šiaulių miesto gimtadienį šventė keliaudami

Gimtadienius visi mes švenčiame įvairiai, kad ir Šiaulių miesto. ,,Gandriukų“ grupės ugdytiniai sugalvojo keliauti. Keliauti savo gimtojo miesto dar nelankytomis vietovėmis.  Penkiamečiai ugdytiniai  saulėtą rudens rytmetį keliavo  Dainų parko taku. Pakeliui aplankė BMX  dviračių trasą, sėmėsi stiprybės iš storakamienių ąžuolų, prisėdo pailsėti pievelėje, grožėjosi parku, pievomis ir laukais.  Rytmetys neprailgo. Mažieji keliauninkai įveikė net 4 km atstumą. Gera mylėti savo miestą ir pažinti dar nematytas jo vietas. Didžiuojamės, kad esame šiauliečiai. Su gimtadieniu, mūsų gimtas Mieste!

#Aš esu Šiauliai

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“