,,GRAŽIAUSI ŽODŽIAI LIETUVAI“

Vasario 17 dieną lopšelyje-darželyje vyko skaitovų konkursas ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Konkursas buvo organizuojamas ir tiesioginiu ir nuotoliniu būdu. Ugdytiniai visą mėnesį ruošėsi konkursui, rinkosi, mokėsi eilėraščius apie Lietuvą, tėvynę, gimtinę. Konkurse dalyvavo penkiamečių ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai. Vaikai deklamavo eilėraščius ir ugdymo įstaigoje, ir namuose.  Gražiausiai ir išraiškingiausiai eilėraštį padeklamavusi priešmokyklinukė  Goda atstovaus lopšelį-darželį  Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurse ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai“, kurį organizuoja Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinis būrelis, Šiaulių  lopšelis-darželis „Žirniukas“, Šiaulių „Dermės“ mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija. Keista, tačiau šiais metais eilėraščius deklamuoti panoro vien mergaitės, džiaugiamės jų aktyvumu, drąsiu ir išraiškingu žodžiu.

https://www.youtube.com/watch?v=30xXAMniErg

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems