GYVENTI BE EMOCIJŲ BŪTŲ NUOBODU!

Kiekvieną dieną mus lydi įvairios emocijos. Liepos 17 d., minėdami Pasaulinę emociukų dieną, Šiaulių lopšelyje-darželyje „Rugiagėlė“ vyko emocinio intelekto ugdymo projektas „Pažink emocijas“, kurio tikslas – mokyti vaikus išreikšti savo bei atpažinti draugų emocijas. Auklėtojos vaikams paaiškino,  kad emocijos skirstomos į „geras“ ir „blogas“, „malonias“ ir „nemalonias“, kad žmogus gali būti įvairios nuotaikos: linksmas, supykęs, liūdnas, susimąstęs, nustebęs, laimingas, išsigandęs, mylintis. Vyresnieji vaikai analizavo įvairias bendravimo situacijas, dalinosi savo asmeninėmis patirtimis apie tai kas juos pralinksmino, nuliūdino, išgąsdino, supykdė, atliko įvairius pratimus, kad „blogos“, „nemalonios“ emocijos nesikauptų jų širdutėse. Mažyliai piešė emociukus, mokėsi apkabinti draugą, draugauti.

 

Informacija atnaujinta — 2019-07-17 | << ATGAL
ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“