IŠVYKA Į TELEFONIJOS MUZIEJŲ

„Bitučių“ grupės vaikai apsilankė telefonijos muziejuje, kur  galėjo pabendrauti tarpusavyje laidiniu telefonu, atsiliepti į skambučius iš Anglijos atgabentoje telefonų būdelėje, apžiūrėti telefonų ekspoziciją. O muziejuje telefonų tokia galybė: nuo vieno iš pirmųjų, išrasto Amerikoje, iki karinio laivo ar karo telefonų. Vaikus ypatingai sužavėjo pirmasis nešiojamas mobilus telefonas, kiekvienas norėjo patikrinti kokio jis svorio. Mergaites domėjosi  įmantrių formų telefonais:  lūpomis, aukštakulniais, antikvariniais, blizgiais.

Džiugu, kad vaikus edukacinė pamokėlė taip sudomino. Jie klausinėjo, apžiūrinėjo ir išbandė įvairias telefonų rūšis. Kaip ir būdinga šiuolaikiniams vaikams, vis klausinėjo ar neturi muziejuje naujausio šiuolaikinio telefono. Edukacinis užsiėmimas baigėsi savo telefono dizaino kūrimu. Čia vaikai panaudodami įvairias spalvas ir formas spalvino telefoną ir vaišinosi šokoladiniu telefono žetonu.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“