JŪROS ŠVENTĖ

2020 m. liepos 29 d. lopšelyje-darželyje „Rugiagėlė“ surengta vaikučiams smagi, pilna atrakcijų, netikėtumų ir emocinio džiaugsmo Jūros šventė. Vaikai iš anksto ruošėsi šiai šventei – piešė ir gamino laivelius.

Skaisti saulė ir skambi muzika į kiemą sukvietė vaikus, apsirengusius jūreiviais, kapitonais, piratais, undinėlėmis, kuriuos pasitiko trys personažai: jūrų kapitonė, jūreivė ir jūrų valdovas Neptūnas.

Šventės metu vaikučiai šoko, dainavo, skanavo jūrų valdovo Neptūno iš už jūrų marių atplukdytus egzotinius vaisius. O vėliau sekė visuotinės linksmybės: vaikai braidė po vandenį, taškėsi ir maudėsi baseinėliuose, plukdė laivelius, varžėsi estafetėse, vyko įnirtingas vandens mūšis.

Jūros šventė buvo pilna įspūdžių ir netikėtumų, kaip jūra – kartais rami, o kartais nenuspėjama, audringa, bet žavi. Dėkojame tėveliams už parūpintus pripučiamus baseinus.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“