JŪROS ŠVENTĖ

2021 m. liepos 23 d. lopšelyje-darželyje „Rugiagėlė“ surengta vaikučiams smagi, pilna atrakcijų, netikėtumų ir emocinio džiaugsmo Jūros šventė.

Skaisti saulė ir skambi muzika į kiemą sukvietė vaikus, apsirengusius jūreiviais, kapitonais, piratais, undinėlėmis, kuriuos pasitiko trys personažai: laivo „Rugiagėlė“ kapitonė, jūreivė ir jūrų valdovas Neptūnas.

Šventės metu vaikučiai šoko, mankštinosi, dainavo, o įveikę kliūčių ruožą, skanavo jūrų valdovo Neptūno iš už jūrų marių atplukdytus egzotinius vaisius. O vėliau sekė visuotinės linksmybės: vaikai braidė po vandenį, taškėsi ir maudėsi baseinėliuose, plukdė laivelius, vyko įnirtingas vandens mūšis.

Jūros šventė buvo pilna įspūdžių ir netikėtumų, kaip jūra – kartais rami, o kartais nenuspėjama, audringa, bet žavi.  

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems