„Kačiukų“ grupės edukacinis užsiėmimas „Sensoriniai skaitymai“

 

„Kačiukų“ grupės vaikai patyrė daug džiugių emocijų apsilankydami Šiaulių apskrities   Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Sensoriniai skaitymai“. Vaikai klausėsi bibliotekos darbuotojų skaitomos istorijos iš N. Kovaliovos  knygos ,,Meškis ir žąsis“ pasitelkiant pojūčius, žaidžiant, atliekant įvairias užduotis pagal knygos tekstą (ėjimas meškos pėdomis, miegojimo, arbatos gėrimo imitavimas ir kt.). Vaikai patys tapo pasakos dalyviais, praplėtė pažinimo akiratį, turtino žodyną, lavino sensorinius pojūčius, gilino bendravimo įgūdžius. Užsiėmimas vyko sensorinėje aplinkoje, kurioje vaikai  po istorijos skaitymo dar pažaidė kamuoliukų baseine, uždaroje erdvėje su šviečiančiais burbulų vamzdžiais ir kitais dar nematytais žaislais. Išvyka vaikus džiugino ne tik apsilankymu bibliotekoje, bet ir kelionės autobusu  ne su tėveliais, kaip įpratę, bet su draugais ir pedagogais, potyriais. O kiek džiaugsmo buvo dar ir dovanų gavus. Emocijos liejosi per kraštus.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems