,,Kačiukų“ grupės projektas ,,Pirštukais padirbėsim ir gražiai kalbėsim“

,,Kačiukų“ grupės vaikai kartu su vaikų tėveliais ir pedagogėmis vykdo ilgalaikį kalbos ir smulkiosios motorikos lavinimo projektą ,,Pirštukais padirbėsim ir gražiai kalbėsim“. Vaikai kiekvieną dieną mankština savo pirštukus, lavina kalbą  sekdami pirštukų pasakas, žaisdami, tyrinėdami, atrasdami. Pastebėjus, kad vaikai labai domisi, liečia, žaidžia su auklėtojos Valdonės siūtomis raidėmis, kilo idėja pasiūlyti ir vaikų tėveliams pasiūti savo vaiko pirmą vardo raidę. Vaikų tėveliai mielai sutiko ir pirštukais padirbėjo. Kai visos raidelės jau buvo pasiūtos, grupėje surengėme parodėlę ,,Mano vardo pirmoji raidelė“ ir pasirinkome savaitės temą ,,Pasakų ir raidžių skrynelė“. Vaikai su auklėtojomis, logopede tyrinėjo raides:  varstė,  dėliojo jas  iš įvairių detalių, piešė popieriaus lape, pirštukais smėlyje ant šviesos stalo, lipdė, kūrė jų antspaudus ir net ,,gelbėjo“ raides iš ledo. Džiaugiamės vaikų mamyčių darbštumu, o vaikai didžiuojasi ir pažįsta savo ir ne tik savo, vardo raideles.  Tikimės, kad gera pradžia-pusė darbo ir  vaikų namuose taip pat atsiras vaikų tėvelių rankomis sušildyta visa abėcėlė.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems