,,Kačiukų” grupės vaikų ir jų šeimų edukacinis užsiėmimas ,,Kalėdinis žaisliukas”

Gruodžio 12 d. vakarą ,,Kačiukų” grupės vaikai,  tėveliai ir kiti šeimos nariai kartu su auklėtoja Valdone susirinko pavakaroti ir pasigaminti Kalėdinių žaisliukų eglutei, bet ne iš bet ko, o iš molio. Darbo su moliu paslapčių pamokė keramikė Irena Jašinskaitė- Volotkienė, o  edukacijos dalyviai jos atidžiai išklausę, visi kibo į darbus: molį minkė, kočiojo, spaudė su formelėmis  žaisliukus, o iš likusio molio voliojo rutuliukus, iš kurių vaikai dar ir karolius mamoms suvers. Buvo labai smagu visiems kartu darbingai ir kūrybingai praleisti vieną iš Adventinių vakarų. Vaikai su nekantrumu lauks išdžiovintų molinių žaisliukų, kuriais galės pasipuošti eglutę namuose ir darželyje. Eglutės bus papuoštos savo rankų šiluma.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems