KAZIUKO MUGĖ

Kovo 4 d. darželyje vaikučius aplankė ypatingi svečiai Kaziukas ir Kazytė. Svečiai atvyko kartu su savo augintine katyte Miau ir jos drauge pelyte Cypt. Kaziukas ir Kazytė atvyko švęsti pirmosios pavasario šventės „Kaziuko mugės“. Šurmulys vyko visame darželyje. Svečiai aplankė visas grupes. Pas mažuosius darželio vaikus lankėsi vyresni. Tarpusavyje pirko, pardavė ar dalinosi rankdarbiais. Kaziukas ir Kazyte taip pat atvyko ne tuščiomis. Jie vaikučius vaišino tradiciniais Kaziuko mugės pirkiniais – riestainiais. Kartu šoko ir dainavo, aptarė bundančio pavasario reiškinius. Visose grupėse veikė amatų dirbtuvės – juvelyrai, konditeriai, menininkai, audėjai. Dėkojame visiems dirbusiems ir dalyvavusiems, kurių dėka šventė buvo linksma ir prasminga.

,

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“