,,Kiškučių “ grupės išvyka į veislinių paukščių ir naminių gyvūnų ZOO ,,Raiba plunksna“

Keliauti ir pažinti gyvąją gamtą rudenišku oru yra labai smagu. Smalsieji ir judrieji ,,Kiškučių“ grupės vaikai su auklėtoja Egle ir judesio korekcijos mokytoja Indre  vyko į veislinių paukščių ir naminių gyvūnų ZOO ,,Raiba plunksna“. Vaikai drąsūs, smalsūs. Visi norėjo į rankas paimti žiurkę, palaikyti mažąjį ožiuką, susipažinti su šinšila, pamaitinti  didįjį ožį. Oras geras, nuotaika puiki, įdomi ir naudinga edukacija. Vaikai apžiūrėjo ir įsiminė naminius paukščius, aiškinosi kuo skiriasi antys ir žąsys, stebėjo naminių paukščių plunksnų įvairovę. Labiausiai vaikams patiko pažintis su graužikais. Visi vaikai norėjo juos imti į rankas, glostyti ir susidraugauti. Džiugu, kad ,,Kiškučiai“ nori rūpintis mažesniais ir silpnesniais, suvokia kokios priežiūros reikia naminiams gyvūnams ir paukščiams. Laikas ,,Raiboje plunksnoje“ neprailgo, o kur dar ragų kolekcijos apžiūrėjimas ir matavimasis. Tikimės, kad visi vaikų ožiukai ir bedygstantys ragiukai pasiliko ,,Raiboje plunksnoje“, o namo grįžome su žiniomis, nauja patirtimi ir gerais įspūdžiais.  Ačiū ,,Raibos plunksnos“ gyventojams ir šeimininkams už svetingumą.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems