,,KIŠKUČIŲ“ GRUPĖS IŠVYKA

Keliauti, keliauti, keliauti. Pažinti gimtąjį miestą, aplankyti įžymias vietas. Džiaugtis nuostabiu rudens oru, plėsti akiratį, gilinti  žinias, patenkinti smalsumą, aktyviai judėti. Šiandien pasirinko mažieji ,,Kiškučiai“ išvyką prie Talkšos ežero, kur aplankė ,,Geležinės lapės“ skulptūrą – apsukrumo, išminties simbolį, išsiaiškino kada  ji pastatyta ir ką simbolizuoja. ,,Kiškučiai“ apžiūrėjo Šiaulių Saulės laikrodžio aikštę, kur žavėjosi ir užvertę galvas bandė įžvelgti ,,Šaulį“ – Šiaulių miesto simbolį, šiauliečių vadinamą ,,Auksiniu berniuku“. Energijos ir naujų jėgų pasisėmė Talkšos ežero pakrantėje įsikūrusiame Energetiniame labirinte. Pramogavo ir krykštavo maitindami ežere plaukiojančius vandens paukščius.Talkšos ežero pakrantė yra viena lankomiausių šiauliečių ir miesto svečių vietų, todėl ir mažieji ,,Kiškučiai“ ne kartą čia yra buvę, tačiau visiems kartu keliauti ir naujai atrasti  bei pažinti įžymias miesto vietas buvo smagu. ,,Geležinė lapė“ nei vieno ,,kiškio“ nepagavo ir nepriviliojo savo gudrumu. Visi ,,Kiškučių“ grupės vaikai su gera nuotaika ir teigiamomis emocijomis grįžo į darželį.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“