Knygų ir Teatro savaitė

Nuo kovo 29d. iki balandžio 2d. lopšelio-darželio ,,Rugiagėlė“ veiklos buvo skirtos Teatro ir knygos dienai. Grupėse buvo kalbama apie teatrą,vaidybą ir knygas, skaitoma,vaidinama, sekama, tvarkomos bibliotekėlės. Vaikai inscenizavo jiems patinkančias pasakas, piešė pasakų herojus. Savaitės kulminacija-lėlių teatro spektaklis ,,Trys paršiukai“ ir ,,Vištytė ir gaidžiukas“, kuriame vaidino pedagogės Ilona, Ieva, Jūratė, Jolanta, Odeta, Svetlana, Svetlana, Rimutė. Kiekvienas mažasis žiūrovas turėjo bilietą su vieta kaip tikrame teatre, turėjo susirasti savo eilę ir vietą, prisiminti kaip elgiamasi teatre. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų ir liko sužavėti, nes taip seniai jau buvome teatre.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems