Koks vardas populiariausias lopšelyje-darželyje ,,Rugiagėlė“?

,,Boružėlių“ grupės vaikai su pedagogėmis vykdė projektą ,,Linksmosios raidelės“, kurį sudarė keli etapai. Vienas jų – ,,Vardų ir raidžių tyrimas“. Tyrimas atliktas su 215 lopšelio-darželio vaikų vardų.
Nustatyta, kad daugiausiai vaikų vardų yra iš raidės A – 41 vardas. Antroje vietoje liko raidė D – 25 vardai. Nedaug atsiliko raidė E – 24 vardai. Nepopuliarios raidės, iš kurių nebuvo nei vieno vardo – C, Č, H, Z. Populiariausias vardas, net 7 kartus pasikartojantis yra Ema. Po 5 kartus pasikartoja vardai Gabrielius, Domantas, Arnas. Ne mažiau populiarūs vardai, pasikartojantys po 4 kartus yra Adomas, Emilis, Emilija, Dominykas, Luknė, Matas, Ugnė.
Vaikai aktyviai įsitraukė į šią veiklą. Pedagogei padedant, vaikai nubraižė spalvotą diagramą, kurioje matosi tyrimo rezultatai. Dėliojo iš raidžių daugiausiai pasikartojančius vaikų vardus.
ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems