KREPŠINIO TURNYRAS 2020

Vasario 7 dieną ,,Rugiagėlės“ vaikų komanda dalyvavo Šiaulių miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų tradiciniame krepšinio turnyre, kuris vyko VŠĮ Šiaulių krepšinio akademijoje ,,Saulė“. Mūsų įstaigą atstovavo stipriausi krepšininkai Domilis, Titas, Reinaldas, Ovaldas ir Adas.

Turnyras prasidėjo smagia ir nuotaikinga mankštele po kurios laukė taikliojo snaiperio konkursas. Šiame konkurse darželiui atstovavo ugdytinis Titas, kuris puikiai mėtė baudos taškus ir užėmė antrąją vietą. Jėgas krepšinio aikštelėje išbandėme rungtyniaudami su Šiaulių lopšeliu – darželiu ,,Gintarėlis“. Netrūko azarto, taiklių metimų ir sirgalių palaikymo.

Nugalėtojais tapo – VISI. Svarbiausia juk draugystė!!! Komandos buvo apdovanotos auksiniais medaliais, bei knygutėmis apie krepšinį.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“