Labdaros akcija ,,Gerumas gerumu“

Lopšelis-darželis ,,Rugiagėlė“ ir VŠĮ ,,Binada“ nuoširdžiai dėkoja visiems prisidėjusiems prie labdaros akcijos ,,Gerumas gerumu”, skirtos beglobiams gyvūnėliams paremti. Šeštąjį kartą įstaigoje rengtos akcijos metu vėl surinkta gausybė sauso maisto, konservų, skanėstų ir netgi žaisliukų šuniukams ir kačiukams. Tai tikrai pradžiugins prieglaudoje gyvenančius gyvūnėlius ir praskaidrins jų kasdienybę sotesniu valgiu.
Gera stebėti, kaip ši akcija kasmet gyvuoja ir rodo Mūsų gerumą bei atjautą mažesniems ir silpnesniems.
Kartu su akcija ,,Gerumas gerumu“ visos darželio grupės spalio 5-13 dienomis vykdė trumpalaikį projektą ,,Aš ir mano augintinis“. Jo metu vaikai pasakojo, dalinosi nuotraukomis, įspūdžiais apie savo augintinius, kūrė meninius darbelius. ,,Kiškučių“ grupės vaikai surengė savo pirmąją konferenciją ,,Aš ir mano augintinis“, kurioje pristatė kartu su tėveliais paruoštus pranešimus.