LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2021

Startavo 7-asis Lietuvos mažųjų žaidynių sezonas. Mūsų lopšelio-darželio ,,Rugiagėlė“ bendruomenė įsitraukė į Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomą projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kuris vyks vasario 3 d – birželio 30 d. Projekte dalyvauja 325 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš 47 savivaldybių, apie 32000 vaikų.

Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias šalyje ikimokyklinio ugdymo vaikams skirtas sporto projektas, kuriuo siekiama didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną. Taip pat ugdyti garbingo varžymosi idėją, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp pedagogų, supažindinti vaikus su olimpinėmis vertybėmis. Žaidynių pagrindas – nuotolinės fizinio ugdymo pamokėlės, fizinio aktyvumo užduotys, judėjimo ir socialinius įgūdžius lavinančios estafetės. Visos užduotys yra skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Žaidynių dalyviai bėgioja, šuoliuoja, laipioja, mėto, treniruoja pusiausvyrą ir žaidžia žaidimus, lavinančius skirtingus judesius.

Mūsų darželio ugdytiniai šauniai įsitraukė į projektą ir išmėgino pirmąją pamokėlę „Smagiosios varlės“. Foto reportaže galite pasidžiaugti užfiksuotomis džiugiomis judėjimo akimirkomis. Kviečiame aktyviai į mankštas įsitraukti ir vaikučius esančius namuose https://www.facebook.com/lietuvosmazujuzaidynes/.

 

 

 

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems