,,MAŽOJI MYLIA -2021“

 

Spalio 4 dieną  lopšelio-darželio ,,Rugiagėlė“ vaikai dalyvavo „Mažosios mylios“ bėgime, ne bet kur, o dideliame, erdviame Šiaulių regbio ir žolės riedulio stadione. Vaikai išbandė jėgas Mažosios mylios bėgime ir draugiškai įveikę 250 metrų pasiekė finišą, kuriame sklido garsi skanduotė: ,,Olė, olė, olia mylia jau įveikta!“. Puikus rudeniškas oras ir smagios emocijos lydėjo visus bėgimo dalyvius.  Akcija skirta Kūno kultūros ir sporto dienai paminėti, kurią inicijuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Vaikai ne tik  Mažąją mylią bėgo, bet ir mankštinosi su meškiuku Guminuku. Dėkojame stadiono šeimininkams už bendradarbiavimą ir  galimybę sportuoti ne darželio aplinkoje.

Lopšelio-darželio mažiausieji ugdytiniai, kuriems Šiaulių regbio ir žolės riedulio stadionas pasirodė per didelis, Mažąją mylią įveikė darželio sporto aikštyne. Geros nuotaikos ir sportinio azarto netrūko ir mažiesiems.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems