Medelių sodinimo akciją „Atkurkime savo Žemę“

Mūsų darželis įsijungė  į Pasaulinei Žemės dienai 2021 skirtą medelių sodinimo akciją „Atkurkime savo Žemę“, kurią organizavo Šiaulių kultūros centras. Saulėtą pavasario dieną lopšelio-darželio teritorijoje buvo pasodinta gyvatšakė eglė ir sidabražolės krūmas.  Džiaugiamės galėdami turtinti savo teritoriją augalais, puoselėdami meilę gamtai, nešdami mintį, kaip svarbu sodinti, saugoti, auginti ir prižiūrėti. Akcijos organizatoriai projekto dalyviams suteikė galimybę rinktis norimą pasodinti medelį, buvo pasirinkta gyvatšakė eglė, kuri auga pakankamai greitai, stebina savo besiraitančiomis, į gyvatę panašiomis, šakomis. Eglutė dar maža ir nesimato jos grožio, dar ,,bjaurus ančiukas“, bet tikimės, kad  apsupta ,,Rugiagėlės“ vaikučių ir darbuotojų dėmesiu ir meile išaugs į didelę gražią eglę. Kaip bjaurusis ančiukas H.Kristiano Anderseno pasakoje ,,Bjaurusis ančiukas“ virto gražia gulbe, taip ir mūsų eglutė augs, sužaliuos ir visus stebins savo karališku grožiu.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems