Miuziklas ,,Dainuoju vaikystę“

Balandžio 15 dieną  ,,Saulyčių“, ,,Ežiukų“, ,,Peliukų“, ,,Bitučių“ grupių ugdytiniai  žiūrėjo nuotolinį, socialinių mokslų kolegijos studentės Ievos Mikalauskaitės kurtą miuziklą „Dainuoju vaikystę“. Vaikams buvo pateikta nuostabi, šilta, linksma ir žaisminga istorija. Suaugusiems ji priminė kas yra vaikystė, o vaikams suteikė daug gerų emocijų. Nuobodžiauti nebuvo kada. Ugdytiniai vos tik išgirdę pažįstamas daineles šoko, dainavo, mankštinosi kartu su miuziklo veikėjais. Atsiliepimai puikūs.  Jau esame pasiilgę teatrų spektaklių, žaismingų istorijų, todėl laikas prabėgo greitai. Dėkojame miuziklo kūrėjams ir aktoriams, tikimės, kad tai ne vienintelis susitikimas.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems