MOKOMĖS ATPAŽINTI IR ĮVARDINTI EMOCIJAS

Mūsų gyvenimas – pripildytas įvairiausių jausmų ir emocijų. Liepos 17 d. lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ grupių ugdytiniai paminėjo Emociukų dieną. Kodėl jau ankstyvoje vaikystėje reikėtų gebėti atpažinti skirtingas emocijas ir jas įvardinti ? Todėl, kad emocinė patirtis moko vaiką jas reikšti neskaudinant kitų.

Svarbu ne tik gebėti emocijas atskirti, bet ir mokytis kontroliuoti. Emocijas pažinti ir valdyti galima kalbant, išreiškiant per spalvas, piešinį, balsą, judesį bei kitas saviraiškos priemones. Tam sudaromos saugios sąlygos, kad būtų įmanoma – džiaugtis, liūdėti, pyktį, išsakyti baimes, gėdą ir pan.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“