Nuotraukų galerijos atidarymas

Smagu kai pildosi svajonės, o ypač prieš didžiąsias metų šventes. Džiaugiamės, kad ilgai brandinta idėja, darželio jungiamajame koridoriuje įrengti foto nuotraukų galeriją, gruodžio 17 dieną pagaliau virto realybe. Naujai atidarytoje galerijoje eksponuojamos darželio auklėtojos Jūratės Povilaitienės fotografijos. Dalinamės auklėtojos pamąstymais ir įspūdžiais apie parodos atidarymą: ,, Taip taip taip …. šiandien – GIMTADIENIS!!!! Šiandien buvo tikras gimtadienis su šokiais, dainomis, dovanomis, gera nuotaika, šypsenomis, dėmesiu ir meile…. Viską jutau ore. O kiek dalyvių: į pagrindinę veiksmo vietą net visi nesutilpo, sėdėjo ant laiptų net keliais “aukštais”. Pakylėtas jausmas – mano darytų nuotraukų gimimas į materiją, į kažką tikro ir kabinamo ant sienos . Esu labai dėkinga, jog galiu kurti ir daryti tai, kas man labiausiai patinka. Džiaugiasi mano širdis, jog Jūs, mielieji: mano draugai, pažįstami ir dar nepažįstami, bet tikiu greit susipažinsim, pasitikite manimi ir leidžiate įamžinti Jūsų gyvenimą ir drauge sukurti kažką gražaus ir turinčio išliekamąją vertę. Vertinu visus visus esančius šalia. Sakau Jums AČIŪ.
Dėkoju lopšelio – darželio „Rugiagėle“ bendruomenei – esat puiki komanda!“

 Atidarymo metu netrūko nei dalyvių, nei žiūrovų, nei svečių. Parodos autorė pristatė savo nuotraukas, komentavo kas jose vaizduojama. Sveikinimo žodį sakė direktorė, dėkojo visiems prisidėjusiems prie parodos atidarymo. Sveikino ir mažieji darželio ugdytiniai. ,,Kiškučių“ grupės vaikai džiaugėsi   Agotos mamos nuotraukomis ir sudainavo net tris daineles, o ,,Gandriukų“ grupės ugdytiniai parodos atidarymui įnešė linksmybių ir netikėtumų. Parodos autorę sveikino kolegės, svečiai.

 Už foto galerijos atidarymo įamžinimą dėkojame Laimai Beržinytei Gulbinienei ir dalijamės nuotraukomis.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“