„Nykštukų “ diena – įspūdžių pilna

Visą gruodžio mėnesį „Nykštukai“ kaip vijurkai sukosi įvairių renginių karuselėje. Savo grupės Kalėdinės  šventės vaikai nekantriai laukė ir jai atsakingai ruošėsi, nes visi tikėjosi Kalėdų Senelio dovanų. Šiais metais vaikai su auklėtojomis Svetlana, Reda, logopede Aina ir tėveliais nutarė susitikti su Kalėdų Seneliu Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos sensoriniame kambaryje. Gruodžio 18 dienos rytmetį linksmai nusiteikusi „Nykštukų“ kompanija autobusu išskubėjo į susitikimą. Kelionės metu vaiku aptarė išvykos maršrutą, stebėjo šventėms pasipuošusį miestą.
Atvykę į biblioteką pramogautojai aplankė vaikų skyrių, pavartė knygeles, apžiūrėjo žaislus ir, žinoma, suskubo pozuoti prie papuoštos eglutės. Patenkinę smalsumą vaikai persikėlė į sensorinį kambarį, kur neįprastoje aplinkoje jų laukė interaktyvus užsiėmimas „Avinuko pasaka“. Pasakotojoms sekant pasaką joms uoliai talkino „Nykštukai“. Norėdami užmigdyti avinuką vaikai niūniavo lopšinę, klijavo žvaigždes, vėrė karolius, plazdeno „sapnų skraistėmis“ ir net skaičiavo avis… Atlikę paskirtas užduotis vaikai iššniukštinėjo visas sensorinio kambario kertes: nardė kamuoliukų baseine, gėrėjosi burbuliukų cilindrais, vaivorykštinėmis gijomis, išbandė šviesos stalo galimybes. Pačiame žaidimų įkarštyje vaikus užklupo ilgai lauktas svečias – Kalėdų Senelis. „Nykštukai“ su auklėtojomis ir tėveliais vėl šėlo žaidimų sūkuryje, šoko, dainavo, smagiai bendravo. Nuotaikingą šventę vainikavo Kalėdų Senelio dovanėlės ir pažadas dar susitikti.

Džiugiai nusiteikusi „Nykštukų“ kompanija, grįždama į darželį,  dar užsuko į Prisikėlimo aikštę, kur grožėjosi pagrindine miesto  eglute. Čia pat aplankė ir  prakartėlę, kur išgirdo kūdikėlio Jėzaus gimimo istoriją. Pakilia nuotaika, pilni dienos įspūdžių, džiaugdamiesi smagia pramoga „Nykštukai“ laimingai sugrįžo į darželį.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems