PAMINĖTA SEPTYNIŲ BROLIŲ MIEGANČIŲ DIENA

Liepos 10 d. „Boruželių“ grupės vaikai su auklėtoja Svetlana Kšivec linksmai paminėjo Septynių brolių miegančių dieną. Auklėtoja vaikams papasakojo padavimą apie šios dienos kilmę bei protėvių tikėjimą, kad jei šią dieną lyja, tai lis dar septynias dienas, o gal ir septynias savaites. Vaikai pasigamino karūnėles su lietaus lašeliu, išmoko dainelę apie lietų, šoko lietaus šokį bei diskutavo apie lietaus reikšmę gyvajai gamtai. Prisiminė birželio mėnesio karštas dienas ir lietaus laukimą, nes džiuvo gėlės ir žolė, o paukšteliai neturėjo kur atsigerti. „Drugelių“ grupės vaikai su auklėtoja Viktorija Mozūraite piešė debesis ir lietų. Visi vaikai nusprendė, kad gana lietaus, nes saulėtą dieną smagu žaisti lauke.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“