Paroda ,,Kurpaitė mamai“

Balandžio 26-30 dienomis Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Rugiagėlė“ vyko paroda ,,Kurpaitė mamai“, skirta Motinos dienai. Parodą buvo galima apžiūrėti iš lauko, pro darželio langus. Kurpaites mamoms kūrė vaikai, auklėtojos, vaikai su šeimos nariais. Visos parodoje dalyvavusios kurpaitės nuostabios: dekoruotos gamtine medžiaga, dirbtinėmis, gyvomis gėlėmis, puoštos žaislais, širdelėmis, plunksnomis, akmenukais, karoliais, išlankstytos iš popieriaus. Turbūt ne viena mama norėtų tokias kurpaites turėti ir pasipuošti. Kurpaites vaikai kartu su auklėtojomis kūrė ne tik parodai, bet ir kaip dovanėles mamoms: spalvino, lipdė, gamino kaip papuošalus ir net kurpaitės formos sausainius kepė. Iš nuotraukų su kurpaitėmis gausos atrinktos kelios nuotraukos atstovaus mūsų darželį Kauno menų darželio ,,Etiudas“ organizuojamame tarptautiniame vaikų meno projekte ,,Kurpaitė mamai“. Už kruopštų darbą, nuostabias idėjas ir  netradiciškai išreikštą meilę mamoms dėkojame vaikams, jų šeimos nariams ir pedagogams. Parodos dalyviams bus įteiktos Šiaulių l/d ,,Rugiagėlė“ direktorės padėkos.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems