Paroda ,,Plaukia sau laivelis“

Balandžio 12-23 dienomis Šiaulių lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ mažojoje salėje vyko erdvinių laivų paroda „Plaukia sau laivelis“. Paroda skirta „Lietuvos jūrų laivyno 100-mečiui paminėti“. Iš laivų gausos ir įvairovės buvo atrinkti du, kurie Šiaulių lopšelį-darželį „Rugiagėlė“ atstovauja Klaipėdos lopšelio-darželio „Boružėlė“ organizuojamoje kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Palinkėk man gero vėjo“. ,,Kiškučių “ grupės ugdytinių Airido ir Gabrieliaus laivai iškeliavo į Klaipėdą. Organizatoriai už erdvinius laivus dėkoja vaikams, šeimos nariams, pedagogams ir kitiems, kurie prisidėjo prie darbų. Dalyviams buvo įteiktos Šiaulių lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ direktorės Romos Jarulienės padėkos.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems