PAŽINTIS SU FUTBOLU ŠIAULIŲ FUTBOLO AKADEMIJOJE

Balandžio 24 dieną ,,Saulyčių“, ,,Ežiukų“, ,,Bitučių“ ir ,,Boružėlių“ grupės vaikai vyko į Šiaulių futbolo akademiją susipažinti su futbolu. Net 30 mažųjų darželio futbolininkų turėjo galimybę iš labai arti pažvelgti į „tikrų futbolininkų kalvę“.

Atvykusius svečius pasitiko tikras futbolo akademijos treneris Deivis Kančelskis. Vaikams buvo suteikta galimybė susipažinti su garsiausiais Šiaulių FA auklėtinių nuotraukomis, apžiūrėti futbolininkų persirengimo kambarį, pasigrožėti tauriu ir medaliu kolekcija, bei pamatyti kaip atrodo futbolo aikštė iš tribūnų. Daugiausia džiaugsmo ugdytiniams suteikė tikra futbolo treniruotė, kurioje atlikę apšilimą mokėsi taisyklingai perdavinėti kamuolį draugui, varinėti kamuolį aplink bokštelius ir spirti įvarčius. Na ir kaip visos futbolo treniruotės taip ir ši baigėsi garsiomis skanduotėmis.

Dėkojame Šiaulių futbolo akademijai už galimybę darželio ugdytiniams pasijusti tikrais futbolininkais.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems