,,Peliukų“ grupės projektas ,,Linksmosios raidelės“

,,Peliukų“ grupės vaikai, padedant tėveliams, įgyvendino trumpalaikį projektą ,,LINKSMOSIOS RAIDELĖS“.  Visą projekto įgyvendinimo laikotarpį grupėje svečiavosi raidės.  Pažintis su jomis buvo smagi: spalvinti, piešti, aplikuoti, sudėlioti iš grupėje esančių daiktų, konstruoti raides. Užsiėmimai su raidėmis vyko ir grupėje ir lauke. Labiausiai vaikams patiko konstruoti savo vardo pirmąją raidę. Viena iš sudėtingiausių projekto dalių buvo namuose pasidaryti iš norimos medžiagos savo vardo raidelę. Čia prireikė tėvelių pagalbos, tačiau išradingumo nei vaikams, nei tėvams netrūko. Ir kokių tik nebuvo raidelių: iš akmenukų, iš popieriaus iš pagaliukų, spalvotų, margų, didelių ir visai mažų.  Vien pažintimi su raidelėmis projektas neapsiribojo, juk kai pažįsti raideles gali jau ir skaityti. Ryto rato metu vaikai pristatė savo mėgstamiausias knygele, pasakojo apie ką jos, dalinosi mėgstamiausiomis istorijomis. Įdomiausia projekto dalis – statistinis tyrimas ,,Kiek vardų iš kokių raidžių“. Vaikai pasiraitojo rankoves ir visai lengvai, per vieną dieną, suskaičiavo, kad ,,Peliukų“ grupėje daugiausia vardų prasideda A raidele, tačiau statistinis tyrimas parodė, kad net po du vaikus yra, kurių vardai prasideda D,M, N, T,E raidėmis. Smagu pažinti raides ir atrasti įdomias ir prasmingas veiklas.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems