,,Peliukų“ grupės vaikučių ikimokyklinio ugdymo programos baigimo šventė

Štai ir įvyko ,,Peliukų“ grupės vaikučių išleistuvių šventė. Džiugiai nusiteikę vaikai išdidžiai žengė į papuoštą darželio salę. Visiems kartu buvo smagu deklamuoti eilėraščius, dainuoti ir šokti. 🥰🤗 Džiaugiamės, kad tokie šaunūs vaikai ėjo į „Peliukų“ grupę. Gera matyti juos tokius didelius ir gražius. 🤗🥰 Vaikai sėkmingai pabaigė ikimokyklinio ugdymo programą ir jiems buvo įteikti diplomai. Tėveliai paruošė vaikams įspūdingas dovanėles. Per šiuos metus daug bendravome, žaidėme, mokėmės ir dirbome. Džiaugiamės, kad ir tėveliai visada buvo šalia. 😊💕 O dabar atėjo laikas atsisveikinti ir keliauti į priešmokyklinę grupę.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems