Projektas ,,Emocijų ruduo“

Ruduo turtingas ir spalvingas metų laikas. Spalvingos ir vaikų emocijos. Visą savaitę, nuo spalio 19 iki spalio 23 dienos „Rugiagėlės“  lopšelio-darželio ugdytiniai įgyvendino projektą  „Emocijų ruduo“.  Jau ne pirmus metus šis projektas organizuojamas lopšelyje-darželyje, kurio tikslas: vaikų emocinio intelekto ugdymas. Projekto metu visi  lopšelio-darželio vaikučiai mokėsi atpažinti,valdyti,  išreikšti emocijas, pildė emocijų kalendorius, dalyvavo veiklose, susijusiose su emocine raiška. Projektą organizavo ir vaikučių emocinį intelektą ugdė  socialinė pedagogė Monika kartu su specialiąja pedagoge Roberta, bei grupių auklėtojomis. Projekto metu pedagogės  dalinosi savo veiklų idėjomis, gerąja patirtimi. Ugdytiniai mokėsi dirbti komandoje, pagamintus emocinius veidukus – grupės šypsenas, virtualiai siuntė darželio draugams. Siunčiame visiems po šypseną ir linkime pažinti ir gebėti valdyti emocijas.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems