PROJEKTAS „OLIMPINĖS UGNELĖS KELIONĖ“

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Rugiagėlė“ vykdė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą skatinantį projektą „Olimpinės ugnelės kelionė“. Susiklosčiusi situacija šalyje lėmė, kad ugnelė pavirto į virtualią ir taip aplankė, net aštuonias Šiaulių miesto ugdymo įstaigas.

Virtuali ugnelė buvo įžiebta ,,Rugiagėlės“ darželyje ir sėkmingai keliavo ne tik po Šiaulių pietinių mikrorajonų švietimo įstaigas:  lopšelius-darželius ,,Žiogelis“, „Trys nykštukai“, „Eglutė“ „Pupų pėdas“, Dainų progimnaziją, bet užklydo ir į centro švietimo įstaigas: lopšelį-darželį ,,Žiburėlis“, „Dermės“ mokyklos ikimokyklinį skyrių. Projekto metu vaikai susipažino su skirtingomis sporto šakomis, sužinojo jų atlikimo techniką, gavo žinių apie olimpines žaidynes, o svarbiausia, virtualiai siuntė olimpinę ugnelę iš vienos įstaigos į kitą.

Tikime, kad pavyko įžiebti „Olimpinę ugnelę“  vaikų širdyse, kad skatinome norą judėti ir aktyviai sportuoti, prisidėjome prie mėgiamos sporto šakos pasirinkimo ir suteikėme viltį kada nors sudalyvauti olimpinėse žaidynėse. Dėkojame visiems dalyviams, džiaugiamės noru sportuoti, judėti. Olimpinės ugnelės kelionės akimirkas kviečiame pažiūrėti sukurtame filmuke.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems