Projektas ,,Skrisk, saldus miegeli“ ,,Kačiukų“ grupėje

,,Kačiukų“ grupės vaikai su džiaugsmu prisijungė prie savaitės projekto ,,Skrisk, saldus miegeli“. Vaikai kartu su pedagogėmis išbandė įvairius poilsio, užmigimo ritualus: klausėsi auklėtojų sekamų pasakų, žaidė pirštukų žaidimus, patys ,,skaitė“ knygeles, susipažindami su jų įvairove ir lovelėse, ir atsigulę ant grindų klausėsi raminančios muzikos. ,,Kačiukai“ išbandė ir kvapų terapiją – uostė iš oro drėkintuvo besiveržiančius kvepiančius garus, spėliojo, koks čia kvapas. Vaikai pasigamino sapnų gaudykles, kurios saugojo nuo blogų sapnų, iš netikėtai iškritusio sniego statė, dažė ,,Sapnų karalystę“, piešiniu pavaizdavo savo pagalvėlės, pižamos grožį. O kiek emocijų vaikams buvo, kai po pietų miegelio vaikai iš auklėtojos rodomų nuotraukų sužinojo, kad jie lovelėse miegojo ne vieni, jų lovyčių minkštumą išbandė meškutis Sapnutis, kuris atnešė vaikams dar saldesnį miegelį. Smagu, kad ir vaikų tėveliai įsijungė į projektą ir pasidalino nuotraukomis, pasakojimais apie vaikų miego ritualus namuose: mylimiausias miego žaisliukas, knygelė prieš miegą. Vaikai patyrė naujų įspūdžių, išgyveno daug džiugių emocijų ir miegelis buvo dar saldesnis.