Respublikinis projektas ,,Dainuoju mamai“

Nuo balandžio 13 d. iki gegužės 31 d. vyko respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų muzikinis projektas ,,Dainuoju mamai“, kurį organizavo Šiaulių lopšelio – darželio ,,Rugiagėlė“ pavaduotoja ugdymui Alvyda Vaškevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Reda Lukošaitienė ir meninio ugdymo mokytoja Viktorija Navickienė. Projekte dalyvavo pedagogai ir jų ugdytiniai iš visos Lietuvos. 78 pedagogai iš 50 švietimo įstaigų. Skambėjo muzikiniai sveikinimai mamoms ir močiutėms motinos dienos  proga. Panašaus pobūdžio projektas organizuojamas jau antrą kartą. Pernai projektas vadinosi ,,Dainuoju su mama“ ir kvietė  vaikučius dainuoti kartu su mamomis, močiutėmis.  Šiais metais pakito projekto pavadinimas ,,Dainuoju mamai“ ir buvo vienintelis reikalavimas, kad dainelė būtų skirta mamai.  Džiaugiamės jaukiais, mielais ir muzikaliais pasirodymais, dėkojame visiems projekto dalyviais. Tikimės išlaikyti tradiciją ir toliau rengti muzikinius projektus.  Smagu, kad  ir vaikai, ir pedagogai myli dainą ir gražiausius žodžius skiria brangiausiam žmogui – mamai.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems