RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „DAINUOJU SU MAMA“

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuomet taip mažai laiko turime vienas kitam, tėvų ir vaikų drauge leidžiamas laikas itin svarbus. Svarbi bet kokia bendra veikla. Šį kartą, artėjant gražiausiai pavasario dienai – Motinos dienai, sumanėme dėmesį skirti mamos ir vaiko tarpusavio santykiams ir dainavimui  drauge.

Siekiant atskleisti vaikų dainavimo galimybes ir norint parodyti vaiko ir mamos  tarpusavio santykius, kilo idėja organizuoti muzikinį projektą. Visos Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus  vaikų ir jų mamų  muzikinį projektą, kuriame skambėtų  dainos.

Projektą taip ir pavadinome „Dainuoju su mama“. Nesitikėjome dalyvių gausos, manėme, kad sulauksime kelių drąsių mamų pasirodymų, tačiau projekto dalyvių anketos vis  skriejo ir skriejo.

Sulaukėme 63 muzikinių pasirodymų iš skirtingų Lietuvos miestų. Dainavo mamos su pačiais mažiausiais ir jau ūgtelėjusiais vaikučiais, namuose, gamtoje, ar scena virtusiame kambaryje.

Projekto tikslą pasiekti pavyko. Vaikų dainavimo galimybės atskleistos, šilti jausmai ir gražūs mamos ir vaiko tarpusavio santykiai taip pat aiškiai matomi. Džiaugiamės muzikaliais vaikais, ryžtingomis mamomis ir pedagogėmis, be kurių idėjų ir iniciatyvumo projektas nebūtų įgyvendintas.

Kiekvienas garsas, žodis, judesys pripildyti šilumos, meilės, jautrumo. Visų projekto dalyvių pasirodymus suskirstėme pagal Lietuvos etnografinius regionus, sudėjome į atskirus muzikinius filmukus  ir pateikiame visoms mamoms, kaip patį nuoširdžiausią Lietuvos vaikų ir mamų sveikinimą Motinos dienos proga.

Mažoji Lietuva visas mamas sveikino su puikiu, energingu ir gerą nuotaiką transliuojančiu pasirodymu. Dzūkija pasižymėjo originalumu ir nuotaikingumu. Lyriškas, melodingas ir širdį virpinančias daineles mums dovanojo Aukštaitijos krašto dalyviai, o Žemaitija siuntė skambius ir dainingus pasirodymus.

Linksmumo ir jautrumo netrūko Suvalkijos krašto dalyvių pasirodymams. Daug gražių pasirodymų sulaukėme, širdis džiaugėsi žiūrint ir klausant. Tikimės, kad dalyviams buvo įdomu, klausytojams patiks, o mes planuojame, kad  dar dainuosime.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“