Rudenį pasitinkame smalsiai ir darbingai

Pirmieji žingsniai darželyje mažiesiems ,,Rugiagėlė“ vaikučiams tikrai nebuvo drąsūs ir linksmi, tačiau šiandien jau žymiai geriau. Vaikučiai pamažu pažįsta supančią aplinką, ja domisi ir net jau imasi įvairiausių veiklų. „Drugelių“ grupės ugdytiniai su auklėtoja Ilona rudenėlį pasitiko smalsiai ir darbingai nusiteikę. Mažieji lopšelinukai vieną gražų rudens rytą atskubėjo į darželį pilnais maišeliais, kibirėliais ir pintinėmis kaštonų, kankorėžių, gilių, spalvotų lapų, net ir grybu! Apžiūrėję, apčiupinėję, pauostę rudens gėrybes sudėjome į stiklinę vazą. Tai mūsų pirmoji tokia rudeninė kompozicija. Mažuose vaikų delniukuose smagų šokį šoko spalvoti lapai, jais puošėme ir ežiuko spygliukus. Susipažįstame su gamta nuo pat mažų dienų. Darželyje mums gera ir turime daug džiugių akimirkų!

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems