SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO ,,BE PATYČIŲ“

Kaip ir kasmet mūsų darželis prisijungė prie sąmoningumo  didinimo mėnesio „Be patyčių“ veiklų. Visus metus pedagogai stengiasi puoselėti ir vaikučiams diegti pagarbos, draugiškumo, atjautos vertybes, o kovo mėnesį visa bendruomenė susitelkia ir kartu dalyvauja įvairiose smagiose veiklose.

Šiais metais sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių“ mūsų darželyje pasižymėjo veiklų gausa. Vyresniųjų grupių vaikai dalyvavo socialinių kompetencijų olimpiadoje „Dramblys“, socialinė pedagogė grupėse vedė užsiėmimus draugiško bendravimo temomis, vaikai lankėsi vieni pas kitus grupėse, linksmai žaidė. Nuotolinio ugdymo metu kartu su tėveliais vaikai piešė draugystės piešinius, dalinosi savo mintimis apie geriausią draugą. Džiugu, kad visi kartu smagiai praleidome laiką ir kviečiame pasižiūrėti sąmoningumo mėnesio „Be patyčių“ nuotraukų video filmuką.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“