,,Saulyčių“ grupės vaikučių užsiėmimai STEAM centre

Lopšelyje-darželyje „Pupų pėdas“ veikiantis STEAM centras pakvietė mūsų lopšelio-darželio ikimokyklinės grupės vaikučius dalyvauti STEAM veiklose. Pirmoji veikla vyko lapkričio 11 dieną. Visa ,,Saulyčių“ grupės komanda vyko į kaimyninį darželį ir dalyvavo pirmojoje veikloje „Atpažįstu ir kuriu emociją“ .Vaikams buvo pristatoma teorinė dalis apie emocijas ir atliekama praktinė veikla. Pedagogės diskutavo su vaikais apie emocijas, siekė, kad vaikai  jas atpažintų ir įvardintų. Po teorinės dalies ugdytiniai  save išreiškė  kūryboje:  vaikams reikėjo pasidaryti druskinę tešlą iš jos nulipdyti veidą bei dekoruoti  įvairiomis gamtinėmis medžiagomis. ,,Saulyčių“ grupės ugdytiniai lipdė įvairias emocijas, patyrė daug įspūdžių, džiaugėsi minkydamiesi, kočiodami tešlą, dekoruodami veidukus šakelėmis, kruopomis, akmenukais.  STEAM veikla buvo įdomi naudinga ir padedanti atpažinti bei valdyti emocijas.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems