SMAGIAI ŠVENTĖME RASOS ŠVENTĘ !

Keliaudama vasaros dangumi, džiaugdamasi nuostabia gamtos žaluma ir ryškiaspalviais gėlių žiedais, aukščiausiai pakilo Saulė. Birželio 23 d. darželio „Rugiagėlė“ vaikučiai pro ąžuolo lapais apipintus ir bijūnais bei paparčiais padabintus vartus susirinko linksmai švęsti vidurvasario Rasos šventę/Jonines. Vaikai su Janina, Jonu ir Rasele smagiai sukosi šokių rateliuose, džiaugėsi magiško vandens atgaiva, kūrė, atrado nuostabų gamtos dovanotų gėlių grožį, pynė vainikėlius. Šventę organizavo meninio ugdymo mokytoja Viktorija Navickienė, auklėtojos Jolanta Dokšienė, Svetlana Kšivec, Reda Lukošaitienė.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems