SPORTO SAVAITĖ

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Rugiagėlė“ vyko vasaros projektas „Sporto savaitė“. Visą savaitę buvo organizuojamos fizinį aktyvumą skatinančios veiklos: rytinės mankštos, judrieji žaidimai, estafetės. Vaikus mankštintis ir aktyviai judėti ragino klounas. Per savaitę jis aplankė visus vaikučius. Mokė ir patarė kaip taisyklingai atlikti vienokius ar kitokius pratimus, aiškino vaikams sporto naudą ir parodė kaip galima linksmai ir išradingai sportuoti. Klounas jau ne pirmą kartą lanko ,,Rugiagėlės“ vaikus. Jis jau tapęs aktyvios ir žaismingos sportinės veiklos lopšelyje- darželyje simboliu. Sportinės veiklos vyko ir grupėse, ir lauke. O kiek smagumų vaikų patyrė lauke! Vyko tikros burbulų gaudynės, lenktynės su mašinytėmis, krepšinis, spalvotųjų kamuoliukų žaidimai ir kitos vaikų fizinį aktyvumą skatinančios veiklos.

Nepamiršome mankštinti ir pėdučių. Darželio teritorijoje įrengtas ,,Basų kojyčių“ takas kvietė vaikus mesti batus į šalį ir drąsiai keliauti basomis. Ne visiems buvo drąsu, bet pėdutes pamankštinti pavyko ir pasiruošti ,,Futboliuko“ varžyboms pasisekė. Visos savaitės veiklas vainikavo mažojo ,,Futboliuko“ varžybos. Futbolą žaidė ir maži ir dideli, ir berniukai ir mergaitės. Jam abejingų neliko. Judesio korekcijos mokytoja Indrė sugebėjo visiems įžiebti meilę futbolui. Netgi pavadinimas ,,Futbolas su super Indre“ gimė. Emocijų buvo visokių: mokėmės pralaimėti, džiaugtis, nusivilti, žaisti kartu, palaukti, palaikyti ir kovoti. Taiklių įvarčių netrūko! Vasaros projekto ,,Sporto savaitė“ metu vaikai patyrė judėjimo džiaugsmą ir galėjo save išreikšti sportinėje veikloje.